Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-92
Terminé
Izaiah Estrada
Jishin Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-93
Terminé
Gavin Aarebrot
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-78
Terminé
Lukas Tigg
Okami Martial Arts Saskatoon
Preston ONeill Dalmeny Martial Arts Gagné par points - 01:30
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-94
Terminé
George Janzen-Dick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-96
Terminé
Colton Thompson
Red Dragon Kenpo Karate
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-91
Terminé
Eliana Baker
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-79
Terminé
Abigail Logan
McDowell Martial Arts
Boston Wilson Vilcu's Karate Klub Gagné par points - 01:17
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-97
Terminé
Beckett Krahenbil
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-98
Terminé
Tristyn Timmons
Jishin Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-93
Terminé
Celeste Fitzpatrick
Vilcu's Karate Klub
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-94
Terminé
Maggie Blowatt
Genki Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-99
Terminé
Yohan Ramos
International Mantis Canada
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-95
Terminé
Evan Crook
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-80
Terminé
Addison Amon
Spirit of the Dragon Martial Arts
Gagné par points - 01:30
Dyrin Blacksioux Jishin Martial Arts
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-96
Terminé
Finn Escasinas
International Mantis Canada
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-101
Terminé
Gage Greenshields
Red Dragon Kenpo Karate
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-100
Terminé
Cameron Birchard
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-81
Terminé
Nate Richards
Spirit of the Dragon Martial Arts
Gagné par points - 01:30
Joaquin Aljed Reyes International Mantis Canada
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-92
Terminé
Jayden Wuschenny
Jishin Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-98
Terminé
Mikaella Lopez
International Mantis Canada
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-99
Terminé
Ashlyn Anderson
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-82
Terminé
Preston ONeill
Dalmeny Martial Arts
Gagné par points - 01:30
Boston Wilson Vilcu's Karate Klub
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-100
Terminé
Bosco Zhu
International Mantis Canada
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-83
Terminé
Addison Amon
Spirit of the Dragon Martial Arts
Gagné par points - 01:30
Nate Richards Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 16-17 / Black Belts / Girls
(Day 1)
1-140
Terminé
Chloey Forster
YMATC
Robyn Wilkins Spirit of the Dragon Martial Arts Gagné par points - 01:30
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-84
Terminé
Boston Wilson
Vilcu's Karate Klub
Nate Richards Spirit of the Dragon Martial Arts Gagné par points - 01:30
Point Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-101
Terminé
Holly Andrew
Okami Martial Arts Saskatoon
Celeste Fitzpatrick Vilcu's Karate Klub Gagné par points - 01:30
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-85
Terminé
Preston ONeill
Dalmeny Martial Arts
Gagné par points - 01:30
Addison Amon Spirit of the Dragon Martial Arts
Weapon Sparring / 16-17 / Black Belts / Girls
(Day 1)
1-141
Terminé
Chloey Forster
YMATC
Gagné par points - 01:30
Robyn Wilkins Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-102
Terminé
Mason McCurdy
Black Cobra Martial Arts
Shayne Chapman Spirit of the Dragon Martial Arts Gagné par points - 00:54