Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-93
Закінчено
Gavin Aarebrot
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-78
Закінчено
Lukas Tigg
Okami Martial Arts Saskatoon
Preston ONeill Dalmeny Martial Arts Won by points - 01:30
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-94
Закінчено
George Janzen-Dick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-79
Закінчено
Abigail Logan
McDowell Martial Arts
Boston Wilson Vilcu's Karate Klub Won by points - 01:17
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-97
Закінчено
Beckett Krahenbil
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-80
Закінчено
Addison Amon
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by points - 01:30
Dyrin Blacksioux Jishin Martial Arts
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-101
Закінчено
Gage Greenshields
Red Dragon Kenpo Karate
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / Orange Belts
(Day 1)
1-100
Закінчено
Cameron Birchard
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-81
Закінчено
Nate Richards
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by points - 01:30
Joaquin Aljed Reyes International Mantis Canada
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
3-99
Закінчено
Ashlyn Anderson
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-82
Закінчено
Preston ONeill
Dalmeny Martial Arts
Won by points - 01:30
Boston Wilson Vilcu's Karate Klub
Empty Hand Forms / 8-9 / White Belts
(Day 1)
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-83
Закінчено
Addison Amon
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by points - 01:30
Nate Richards Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 16-17 / Black Belts / Girls
(Day 1)
1-140
Закінчено
Chloey Forster
YMATC
Robyn Wilkins Spirit of the Dragon Martial Arts Won by points - 01:30
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-84
Закінчено
Boston Wilson
Vilcu's Karate Klub
Nate Richards Spirit of the Dragon Martial Arts Won by points - 01:30
Point Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-101
Закінчено
Holly Andrew
Okami Martial Arts Saskatoon
Celeste Fitzpatrick Vilcu's Karate Klub Won by points - 01:30
Point Sparring / 12-13 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-85
Закінчено
Preston ONeill
Dalmeny Martial Arts
Won by points - 01:30
Addison Amon Spirit of the Dragon Martial Arts
Weapon Sparring / 16-17 / Black Belts / Girls
(Day 1)
1-141
Закінчено
Chloey Forster
YMATC
Won by points - 01:30
Robyn Wilkins Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-102
Закінчено
Mason McCurdy
Black Cobra Martial Arts
Shayne Chapman Spirit of the Dragon Martial Arts Won by points - 00:54