Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Grappling / Blue / Adult / Heavy / Boys
(Day 1)
2-83
Färdig
Brendan Desjarlais
Mahingan Martial Arts
Vann på poäng - 06:00
Tal Haugrud Okami Martial Arts Saskatoon
Gi Grappling / Blue / Adult / Heavy / Boys
(Day 1)
2-84
Färdig
Jonathan Berkshire
YMATC
Vann på Submission - 00:38
Erick Van Caeseele YMATC
Gi Grappling / Purple / Adult / -73,00 kg / Boys
(Day 1)
2-85
Färdig
Eric Grad
RJJT | Regina Jiu-Jitsu team
Vann på poäng - 07:00
Travis Fialkowski WARCRY Martial Arts
Empty Hand Forms / 12-13 / White Belts
(Day 1)
3-53
Färdig
Autumn Vansteelandt
Vilcu's Karate Klub
Won by performance
Empty Hand Forms / 12-13 / White Belts
(Day 1)
3-54
Färdig
Katelyn Holowenko
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 12-13 / White Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 12-13 / White Belts
(Day 1)
No Gi Grappling / Blue / 35-51 / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-86
Färdig
Tal Haugrud
Okami Martial Arts Saskatoon
Ryan Hartnett North West Academy of Brazilian Jiujitsu Vann på Submission - 04:06
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
Point Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-57
Färdig
Samuel West
Vilcu's Karate Klub
Katelyn Holowenko Spirit of the Dragon Martial Arts Vann på poäng - 01:04
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
1-55
Färdig
Kaycee Arnold
Okami Martial Arts Saskatoon
Won by performance
Point Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-58
Färdig
Autumn Vansteelandt
Vilcu's Karate Klub
Katelyn Holowenko Spirit of the Dragon Martial Arts Vann på poäng - 00:40
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
1-52
Färdig
Shayna Chambers
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
No Gi Grappling / White / 16-24 / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-87
Färdig
Noah Snyder
Okami Martial Arts Saskatoon
Torin Erickson WARCRY Martial Arts Vann på Submission - 02:36
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
1-56
Färdig
Parker Sandwick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
Weapon Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-59
Färdig
Katelyn Holowenko
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Ariah Vansteelandt Vilcu's Karate Klub
No Gi Grappling / White / 16-24 / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-88
Färdig
Connor Garrett
Okami Martial Arts Saskatoon
Vann på Submission - 00:37
Torin Erickson WARCRY Martial Arts
Empty Hand Forms / 12-13 / Blue Belts
(Day 1)
1-58
Färdig
Justine Escasinas
International Mantis Canada
Won by performance
No Gi Grappling / Blue / Adult / +100.5 kg / Boys
(Day 1)
2-89
Färdig
Sean Biggin
RJJT | Regina Jiu-Jitsu team
Jonathan Berkshire YMATC Vann på Submission - 02:33
Weapon Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-88
Färdig
Autumn Vansteelandt
Vilcu's Karate Klub
Samuel West Vilcu's Karate Klub Vann på poäng - 01:02
Weapon Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-89
Färdig
Katelyn Holowenko
Spirit of the Dragon Martial Arts
Jace Swayze Red Dragon Kenpo Karate Vann på poäng - 01:30
Empty Hand Forms / 12-13 / Orange Belts
(Day 1)
1-73
Färdig
Joaquin Aljed Reyes
International Mantis Canada
Won by performance
No Gi Grappling / Blue / Adult / +100.5 kg / Boys
(Day 1)
2-91
Färdig
Brendan Desjarlais
Mahingan Martial Arts
Jonathan Berkshire YMATC Vann på Walkover
Weapon Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-90
Färdig
Autumn Vansteelandt
Vilcu's Karate Klub
Katelyn Holowenko Spirit of the Dragon Martial Arts Vann på poäng - 01:25
No Gi Grappling / Purple / 25-34 / -73,00 kg / Boys
(Day 1)
2-92
Färdig
Eric Grad
RJJT | Regina Jiu-Jitsu team
Vann på Submission - 01:41
Travis Fialkowski WARCRY Martial Arts
Empty Hand Forms / 12-13 / Orange Belts
(Day 1)
Weapon Sparring / 12-13 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-91
Färdig
Samuel West
Vilcu's Karate Klub
Jace Swayze Red Dragon Kenpo Karate Vann på poäng - 01:30
Empty Hand Forms / 12-13 / Orange Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 12-13 / Orange Belts
(Day 1)
1-76
Färdig
Addison Amon
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Empty Hand Forms / 12-13 / Orange Belts
(Day 1)