Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Weapon Sparring / 16-17 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-27
Färdig
Jared Vilcu
Vilcu's Karate Klub
Hunter Gerbrandt Jishin Martial Arts Vann på poäng - 01:30
Weapon Sparring / 16-17 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-28
Färdig
Michael Porth
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Evan Zwolinski Spirit of the Dragon Martial Arts
No Gi Grappling / Grey/Yellow / 12-14 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-61
Färdig
Korven Pouteaux
Weyburn MMA
Vann på Submission - 04:00
Isaac Forster YMATC
Weapon Sparring / 16-17 / Blue Belts / Girls
(Day 1)
1-29
Färdig
Jamie Delesoy
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Jaimesyn Topp Spirit of the Dragon Martial Arts
No Gi Grappling / Grey/Yellow / 12-14 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-62
Färdig
Grant Keeler
Modern Martial Arts
Korven Pouteaux Weyburn MMA Vann på Submission - 03:41
Gi Grappling / White / 14-15 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-63
Färdig
Chase Squirrel
Mahingan Martial Arts
Vann på Submission - 02:38
Landon Machiskinic Mahingan Martial Arts
No Gi Grappling / White / 12-14 / -100.5 kg / Boys
(Day 1)
2-64
Färdig
Lukah Whitehead
Mahingan Martial Arts
Vann på Submission - 00:44
Mathew Machiskinic Mahingan Martial Arts
No Gi Grappling / White / 12-14 / -100.5 kg / Boys
(Day 1)
2-65
Färdig
Kingston Kayseas
Mahingan Martial Arts
Vann på Submission - 00:56
Lukah Whitehead Mahingan Martial Arts
Gi Grappling / White / 16-17 / -65,10 kg / Boys
(Day 1)
2-66
Färdig
Kenyan Tan
Mahingan Martial Arts
Vann på Submission - 00:49
Arkilias Sabit Mahingan Martial Arts
Gi Grappling / Grey/Yellow / 13-14 / -56.7 kg / Boys
(Day 1)
2-67
Färdig
Isaac Forster
YMATC
Vann på poäng - 04:00
Grant Keeler Modern Martial Arts
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
No Gi Grappling / White/Yellow / 14-15 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-68
Färdig
Landon Machiskinic
Mahingan Martial Arts
Chase Squirrel Mahingan Martial Arts Vann på Submission - 01:37
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
1-33
Färdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Won by performance
Gi Grappling / White / Girls
(Day 1)
2-69
Färdig
Angie Desjarlais
Mahingan Martial Arts
Katelyn Duncan RJJT | Regina Jiu-Jitsu team Vann på Submission - 01:40
Gi Grappling / White / Girls
(Day 1)
2-70
Färdig
Katelyn Duncan
RJJT | Regina Jiu-Jitsu team
Vann på Submission - 02:13
Kelcey Harasen YMATC
No Gi Grappling / White / 16-17 / -65,10 kg / Boys
(Day 1)
2-71
Färdig
Arkilias Sabit
Mahingan Martial Arts
Kenyan Tan Mahingan Martial Arts Vann på Submission - 01:35
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-34
Färdig
Jacob Holzapfel
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
William Bettschen Jishin Martial Arts
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-72
Färdig
Mitchel Goshagar
WARCRY Martial Arts
Vann på Submission - 01:47
Noah Snyder Okami Martial Arts Saskatoon
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-73
Färdig
Zohaib Parvez
Okami Martial Arts Saskatoon
Torin Erickson WARCRY Martial Arts Vann på Submission - 01:53
Weapon Sparring / 10-11 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
3-60
Färdig
Seth Wilkinson
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Brenden Hope Black Cobra Martial Arts
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-36
Färdig
Hunter OConnor
Jishin Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Isaac Forster YMATC
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-74
Färdig
Connor Garrett
Okami Martial Arts Saskatoon
Mitchel Goshagar WARCRY Martial Arts Vann på poäng - 05:00
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-35
Färdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Jacob Holzapfel Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 6-7 / White Belts / Boys
(Day 1)
Färdig
Matthew Klein
Genki Martial Arts
Gideon Kehrig Dalmeny Martial Arts Vann på Walkover
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-37
Färdig
Jacob Holzapfel
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
Isaac Forster YMATC
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-38
Färdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:23
Hunter OConnor Jishin Martial Arts
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-75
Färdig
Zohaib Parvez
Okami Martial Arts Saskatoon
Connor Garrett Okami Martial Arts Saskatoon Vann på Submission - 01:42
Point Sparring / 6-7 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-76
Färdig
Neil Arora
YMATC
Vann på poäng - 01:30
Gideon Kehrig Dalmeny Martial Arts
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-76
Färdig
Torin Erickson
WARCRY Martial Arts
Mitchel Goshagar WARCRY Martial Arts Vann på poäng - 05:00
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-39
Färdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Vann på poäng - 01:30
William Bettschen Jishin Martial Arts