Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Weapon Sparring / 16-17 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-27
Ferdig
Jared Vilcu
Vilcu's Karate Klub
Hunter Gerbrandt Jishin Martial Arts Seier med poeng - 01:30
Weapon Sparring / 16-17 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-28
Ferdig
Michael Porth
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Evan Zwolinski Spirit of the Dragon Martial Arts
No Gi Grappling / Grey/Yellow / 12-14 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-61
Ferdig
Korven Pouteaux
Weyburn MMA
Seier på submission - 04:00
Isaac Forster YMATC
Weapon Sparring / 16-17 / Blue Belts / Girls
(Day 1)
1-29
Ferdig
Jamie Delesoy
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Jaimesyn Topp Spirit of the Dragon Martial Arts
No Gi Grappling / Grey/Yellow / 12-14 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-62
Ferdig
Grant Keeler
Modern Martial Arts
Korven Pouteaux Weyburn MMA Seier på submission - 03:41
Gi Grappling / White / 14-15 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-63
Ferdig
Chase Squirrel
Mahingan Martial Arts
Seier på submission - 02:38
Landon Machiskinic Mahingan Martial Arts
No Gi Grappling / White / 12-14 / -100.5 kg / Boys
(Day 1)
2-64
Ferdig
Lukah Whitehead
Mahingan Martial Arts
Seier på submission - 00:44
Mathew Machiskinic Mahingan Martial Arts
No Gi Grappling / White / 12-14 / -100.5 kg / Boys
(Day 1)
2-65
Ferdig
Kingston Kayseas
Mahingan Martial Arts
Seier på submission - 00:56
Lukah Whitehead Mahingan Martial Arts
Gi Grappling / White / 16-17 / -65,10 kg / Boys
(Day 1)
2-66
Ferdig
Kenyan Tan
Mahingan Martial Arts
Seier på submission - 00:49
Arkilias Sabit Mahingan Martial Arts
Gi Grappling / Grey/Yellow / 13-14 / -56.7 kg / Boys
(Day 1)
2-67
Ferdig
Isaac Forster
YMATC
Seier med poeng - 04:00
Grant Keeler Modern Martial Arts
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
No Gi Grappling / White/Yellow / 14-15 / -56,70 kg / Boys
(Day 1)
2-68
Ferdig
Landon Machiskinic
Mahingan Martial Arts
Chase Squirrel Mahingan Martial Arts Seier på submission - 01:37
Empty Hand Forms / 14-15 / Blue Belts
(Day 1)
Gi Grappling / White / Girls
(Day 1)
2-69
Ferdig
Angie Desjarlais
Mahingan Martial Arts
Katelyn Duncan RJJT | Regina Jiu-Jitsu team Seier på submission - 01:40
Gi Grappling / White / Girls
(Day 1)
2-70
Ferdig
Katelyn Duncan
RJJT | Regina Jiu-Jitsu team
Seier på submission - 02:13
Kelcey Harasen YMATC
No Gi Grappling / White / 16-17 / -65,10 kg / Boys
(Day 1)
2-71
Ferdig
Arkilias Sabit
Mahingan Martial Arts
Kenyan Tan Mahingan Martial Arts Seier på submission - 01:35
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-34
Ferdig
Jacob Holzapfel
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
William Bettschen Jishin Martial Arts
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-72
Ferdig
Mitchel Goshagar
WARCRY Martial Arts
Seier på submission - 01:47
Noah Snyder Okami Martial Arts Saskatoon
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-73
Ferdig
Zohaib Parvez
Okami Martial Arts Saskatoon
Torin Erickson WARCRY Martial Arts Seier på submission - 01:53
Weapon Sparring / 10-11 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
3-60
Ferdig
Seth Wilkinson
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Brenden Hope Black Cobra Martial Arts
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-36
Ferdig
Hunter OConnor
Jishin Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Isaac Forster YMATC
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-74
Ferdig
Connor Garrett
Okami Martial Arts Saskatoon
Mitchel Goshagar WARCRY Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-35
Ferdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Jacob Holzapfel Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 6-7 / White Belts / Boys
(Day 1)
Ferdig
Matthew Klein
Genki Martial Arts
Gideon Kehrig Dalmeny Martial Arts Seier på Walkover
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-37
Ferdig
Jacob Holzapfel
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Isaac Forster YMATC
Point Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-38
Ferdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:23
Hunter OConnor Jishin Martial Arts
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-75
Ferdig
Zohaib Parvez
Okami Martial Arts Saskatoon
Connor Garrett Okami Martial Arts Saskatoon Seier på submission - 01:42
Point Sparring / 6-7 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-76
Ferdig
Neil Arora
YMATC
Seier med poeng - 01:30
Gideon Kehrig Dalmeny Martial Arts
Gi Grappling / White / Adult / -94.3 kg / Boys
(Day 1)
2-76
Ferdig
Torin Erickson
WARCRY Martial Arts
Mitchel Goshagar WARCRY Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-39
Ferdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
William Bettschen Jishin Martial Arts