Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Point Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-116
Ferdig
Shayne Chapman
Spirit of the Dragon Martial Arts
Finn Escasinas International Mantis Canada Seier med poeng - 01:30
Point Sparring / 8-9 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-130
Ferdig
Caelan Haugrud
Okami Martial Arts Saskatoon
Estelle Peraza Red Dragon Kenpo Karate Seier med poeng - 01:30
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-59
Ferdig
Parker Sandwick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 00:43
Zayd Kondwani Jishin Martial Arts
Point Sparring / 10-11 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-110
Ferdig
Eliana Baker
Spirit of the Dragon Martial Arts
Beckett Krahenbil Spirit of the Dragon Martial Arts Seier med poeng - 01:30
Point Sparring / 8-9 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-132
Ferdig
Carter Bartolf
Red Dragon Kenpo Karate
Seier med poeng - 01:30
Jace Aarebrot Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-60
Ferdig
Gavin Wigton
Okami Martial Arts Saskatoon
Miel Ramos International Mantis Canada Seier med poeng - 01:13
Point Sparring / 10-11 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-111
Ferdig
Gavin Aarebrot
Spirit of the Dragon Martial Arts
Eliana Baker Spirit of the Dragon Martial Arts Seier med poeng - 01:30
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-117
Ferdig
James Harmsworth
Vilcu's Karate Klub
Seier med poeng - 01:30
Ashlyn Anderson Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-61
Ferdig
Luka Brewer
Dalmeny Martial Arts
Shayna Chambers Spirit of the Dragon Martial Arts Seier med poeng - 01:30
Point Sparring / 8-9 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-131
Ferdig
Declan Gabel
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Estelle Peraza Red Dragon Kenpo Karate
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-121
Ferdig
Odin Schroeder
Okami Martial Arts Saskatoon
Celeste Fitzpatrick Vilcu's Karate Klub Seier med poeng - 01:02
Point Sparring / 10-11 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-112
Ferdig
Madison Zukewich
Vilcu's Karate Klub
Seier med poeng - 01:30
Beckett Krahenbil Spirit of the Dragon Martial Arts
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-62
Ferdig
Justine Escasinas
International Mantis Canada
Seier med poeng - 01:19
Kaycee Arnold Okami Martial Arts Saskatoon
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-63
Ferdig
Parker Sandwick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Miel Ramos International Mantis Canada
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-120
Ferdig
Georgia Lennox
Okami Martial Arts Saskatoon
Shayne Chapman Spirit of the Dragon Martial Arts Seier med poeng - 01:30
Point Sparring / 8-9 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-133
Ferdig
Estelle Peraza
Red Dragon Kenpo Karate
Seier med poeng - 01:30
Jace Aarebrot Spirit of the Dragon Martial Arts
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-119
Ferdig
Jayden Wuschenny
Jishin Martial Arts
Evan Crook Spirit of the Dragon Martial Arts Seier med poeng - 01:12
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-118
Ferdig
Holly Andrew
Okami Martial Arts Saskatoon
Seier med poeng - 01:30
James Harmsworth Vilcu's Karate Klub
Point Sparring / 8-9 / Orange/Green - Co Ed
(Day 1)
1-134
Ferdig
Declan Gabel
Spirit of the Dragon Martial Arts
Carter Bartolf Red Dragon Kenpo Karate Seier med poeng - 01:30
Weapon Sparring / 10-11 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-113
Ferdig
Izaiah Estrada
Jishin Martial Arts
Blaire Wilson Vilcu's Karate Klub Seier med poeng - 01:11
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-64
Ferdig
Shayna Chambers
Spirit of the Dragon Martial Arts
Justine Escasinas International Mantis Canada Seier med poeng - 00:58
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-123
Ferdig
Shayne Chapman
Spirit of the Dragon Martial Arts
Celeste Fitzpatrick Vilcu's Karate Klub Seier med poeng - 01:20
Weapon Sparring / 10-11 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-114
Ferdig
George Janzen-Dick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:20
Tristyn Timmons Jishin Martial Arts
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-65
Ferdig
Miel Ramos
International Mantis Canada
Seier med poeng - 01:02
Shayna Chambers Spirit of the Dragon Martial Arts
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-122
Ferdig
Holly Andrew
Okami Martial Arts Saskatoon
Seier med poeng - 01:30
Evan Crook Spirit of the Dragon Martial Arts
Weapon Sparring / 8-9 / Orange Belts / Boys
(Day 1)
1-135
Ferdig
Estelle Peraza
Red Dragon Kenpo Karate
Caelan Haugrud Okami Martial Arts Saskatoon Seier med poeng - 01:30
Point Sparring / 12-13 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-66
Ferdig
Parker Sandwick
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:17
Justine Escasinas International Mantis Canada
Weapon Sparring / 10-11 / Orange/Green - Intermediate / Co Ed
(Day 1)
1-115
Ferdig
Gavin Aarebrot
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Colton Thompson Red Dragon Kenpo Karate
Weapon Sparring / 8-9 / Orange Belts / Boys
(Day 1)
1-137
Ferdig
Jace Aarebrot
Spirit of the Dragon Martial Arts
Carter Bartolf Red Dragon Kenpo Karate Seier med poeng - 00:58
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-124
Ferdig
Evan Crook
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 00:53
Shayne Chapman Spirit of the Dragon Martial Arts
Weapon Sparring / 12-13 / Blue/Brown - Advanced / Co Ed
(Day 1)
1-67
Ferdig
Shayna Chambers
Spirit of the Dragon Martial Arts
Miel Ramos International Mantis Canada Seier med poeng - 00:43
Weapon Sparring / 8-9 / White/Yellow - Beginner / Co Ed
(Day 1)
3-125
Ferdig
Holly Andrew
Okami Martial Arts Saskatoon
Seier med poeng - 00:43
Celeste Fitzpatrick Vilcu's Karate Klub