Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Weapon Sparring / 6-7 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-77
Ferdig
Neil Arora
YMATC
Seier med poeng - 01:30
Gideon Kehrig Dalmeny Martial Arts
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-40
Ferdig
Hayden Perrault
Jishin Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Slade Erdman Genki Martial Arts
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-41
Ferdig
Isaac Forster
YMATC
Seier med poeng - 01:29
Jacob Holzapfel Spirit of the Dragon Martial Arts
No Gi Grappling / White / Girls
(Day 1)
2-77
Ferdig
Kelcey Harasen
YMATC
Seier med poeng - 05:00
Angie Desjarlais Mahingan Martial Arts
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-42
Ferdig
Hunter OConnor
Jishin Martial Arts
Kale Marsdin Genki Martial Arts Seier med poeng - 01:05
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-43
Ferdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Seier med poeng - 01:10
Hayden Perrault Jishin Martial Arts
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-44
Ferdig
Isaac Forster
YMATC
Kale Marsdin Genki Martial Arts Seier med poeng - 00:57
Gi Grappling / Blue / Adult / -89.3 kg / Boys
(Day 1)
2-78
Ferdig
Ryan Hartnett
North West Academy of Brazilian Jiujitsu
Adam Johnson RJJT | Regina Jiu-Jitsu team Seier med poeng - 06:00
Empty Hand Forms / 10-11 / White Belts
(Day 1)
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-45
Ferdig
Hayden Perrault
Jishin Martial Arts
Isaac Forster YMATC Seier med poeng - 01:30
Empty Hand Forms / 10-11 / White Belts
(Day 1)
3-62
Ferdig
KRESTON SCHLAMP
International Mantis Canada
Won by performance
Empty Hand Forms / 10-11 / White Belts
(Day 1)
Weapon Sparring / 14-15 / Blue Belts / Boys
(Day 1)
1-46
Ferdig
Jasper Love
Spirit of the Dragon Martial Arts
Kale Marsdin Genki Martial Arts Seier med poeng - 01:30
No Gi Grappling / White / 25-34 / -79.3 kg / Boys
(Day 1)
2-79
Ferdig
Mitchel Goshagar
WARCRY Martial Arts
Seier på submission - 00:38
Zohaib Parvez Okami Martial Arts Saskatoon
Point Sparring / 10-11 / White/Yellow - Co Ed
(Day 1)
3-64
Ferdig
Chase Furgason
Vilcu's Karate Klub
Xavier Harris International Mantis Canada Seier med poeng - 01:30
Gi Grappling / Blue / Adult / Heavy / Boys
(Day 1)
2-80
Ferdig
Brendan Desjarlais
Mahingan Martial Arts
Seier med poeng - 06:00
Sean Biggin RJJT | Regina Jiu-Jitsu team
Point Sparring / 10-11 / White/Yellow - Co Ed
(Day 1)
3-65
Ferdig
Ethan Zhang
Jishin Martial Arts
Seier med poeng - 01:30
Joah Zawerucha YMATC
Point Sparring / 10-11 / White/Yellow - Co Ed
(Day 1)
3-66
Ferdig
Xavier Harris
International Mantis Canada
Seier med poeng - 01:30
Bly Rucks Genki Martial Arts
Point Sparring / 10-11 / White/Yellow - Co Ed
(Day 1)
3-67
Ferdig
Joah Zawerucha
YMATC
Seier med poeng - 00:39
Bly Rucks Genki Martial Arts
Gi Grappling / Blue / Adult / Heavy / Boys
(Day 1)
2-82
Ferdig
Erick Van Caeseele
YMATC
Seier med poeng - 06:00
Tal Haugrud Okami Martial Arts Saskatoon
Point Sparring / 10-11 / White/Yellow - Co Ed
(Day 1)
3-68
Ferdig
Ethan Zhang
Jishin Martial Arts
Seier med poeng - 01:29
Xavier Harris International Mantis Canada
Empty Hand Forms / 14-15 / Orange Belts
(Day 1)
Weapon Sparring / 10-11 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-69
Ferdig
KRESTON SCHLAMP
International Mantis Canada
Noah Marques Vilcu's Karate Klub Seier med poeng - 01:01
Empty Hand Forms / 14-15 / Orange Belts
(Day 1)
Weapon Sparring / 10-11 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-71
Ferdig
Joah Zawerucha
YMATC
Seier med poeng - 01:30
Ethan Zhang Jishin Martial Arts
Empty Hand Forms / 14-15 / Orange Belts
(Day 1)
Gi Grappling / Blue / Adult / Heavy / Boys
(Day 1)
2-81
Ferdig
Jonathan Berkshire
YMATC
Seier på submission - 01:39
Brendan Desjarlais Mahingan Martial Arts
Weapon Sparring / 10-11 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-70
Ferdig
Chase Furgason
Vilcu's Karate Klub
Seier med poeng - 00:46
Noah Marques Vilcu's Karate Klub
Point Sparring / 14-15 / Orange Belts / Boys
(Day 1)
1-50
Ferdig
Keaton Schlamp
International Mantis Canada
Hayden Fee Genki Martial Arts Seier med poeng - 01:30
Weapon Sparring / 10-11 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-72
Ferdig
Noah Marques
Vilcu's Karate Klub
Ethan Zhang Jishin Martial Arts Seier med poeng - 00:43
Weapon Sparring / 10-11 / White Belts / Boys
(Day 1)
3-73
Ferdig
Chase Furgason
Vilcu's Karate Klub
Joah Zawerucha YMATC Seier med poeng - 01:30
Weapon Sparring / 14-15 / Orange Belts / Boys
(Day 1)
1-51
Ferdig
Keaton Schlamp
International Mantis Canada
Seier med poeng - 01:30
Hayden Fee Genki Martial Arts